nCleaner

Test Hazırlama Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 872 KB
  • Version 2.3.4
  • Dil İngilizce
  • Firma NKProds
nCleaner programı bir temizleme programıdır. Program içerisinde 90 çeşit temizleme özelliği vardır. nCleaner programı çeşitli araçların birleşiminde oluşmuştur. Program içerisinde Registry Cleaner, Tweak Yöneticisi, Gelişmiş bir başlangıç Yöneticisi, Ö

nCleaner programı bir temizleme programıdır. Program içerisinde 90 çeşit temizleme özelliği vardır. nCleaner programı çeşitli araçların birleşiminde oluşmuştur.

Program içerisinde Registry Cleaner, Tweak Yöneticisi, Gelişmiş bir başlangıç Yöneticisi, Önemsiz Bulucu, Boş Alan Shredder, Sistem Kaynağı Monitör, Sistem Danışması ve uygulama temizleyiciler bulunmaktadır. nCleaner programının temizleme algoritması oldukça gelişmiştir. Bu yüzden piyasada bulunan en iyi temizleme programlarından biridir. nCleaner programı Microsoft İnternet Explorer, Mozilla Firefox, Netscape ve Opera gibi tarayıcıları desteklemektedir. Yahoo Messenger, Windows MSN Messenger, ICQ, AOL ve Skype gibi ofis uygulamalarını ve büyük Instant Messenger uygulamalarını da desteklemektedir. Bilgisayarınızda bulunan Log gibi gereksiz dosyaları temizleyerek bilgisayarınızın performansını artırır. Program size gelişmiş program seçenekleri sunmaktadır. Otomatik güncelleme yapabilirsiniz. Bilgisayarınıza isterseniz özel bir temizlik yaptırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
nCleaner indir